15 жовтня 2023 року в м.Полтава відбулися ВСЕУКРАЇНСЬКІ змагання “PARADIZ CUP”, з спортивних танців, де перше місце виборола КЛІМОВА ОЛЕНА студентка гр.ДІТ-Ш22.
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-6990ca99f3cfa7163868d2568ccf2e888d8bfebaa9c7440d6f36750ea767ea6a_dc28e49b.jpg)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-13756a636d2fdb0873997db0a6b74b1edfbd4746fc23458f141796e7c8262db9_e9c356f5-546x1024.jpg)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/0-02-05-9791a2a40ddab17f6b6e03e84c37eefec038302aa73cd193adcb7dd8d5e8e85d_4e226626-768x1024.jpg)
Вітаємо Олену з перемогою,та бажаємо подальших перемог!
15 жовтня 2023 року в м.Полтава відбулися ВСЕУКРАЇНСЬКІ змагання “PARADIZ CUP”, з спортивних танців, де перше місце виборола КЛІМОВА ОЛЕНА студентка гр.ДІТ-Ш22.
Вітаємо Олену з перемогою,та бажаємо подальших перемог!
© 2023 Кафедра фізичного виховання УІПА