09.11.23 – кафедрою фізичного виховання, у форматі onlain, о 18:15 була проведена спортивна вікторина “ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ СТАРОДАВНЬОЇ ГРЕЦІЇ” для першого курсу. У вікторині прийняли участь команди факультетів та інституту академії,а а також до участі долучилася команда ННППІ (м. Бахмут).
За підсумком вікторини місця розподілилися таким чином:
І-місце факультет Інноваційних технологій.
ІІ-місце інститут ННІППМ (УІПА).
ІІІ-місце факультет Енергетики і автоматизації.
ІV-місце інститут ННППІ (м. Бахмут).
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_609e35e5.jpg)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_c3472b6d.png)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_10849be2-1024x576.jpg)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_ffb026dc.jpg)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_fc15ecc5.png)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_bc3df9c5.png)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_b66fc049-1024x576.jpg)
![](https://fv.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/clipboard_image_a08aaf2b.png)