«Спортивний вечір» у гуртожитку №2

29 – 30 листопада 2023 року у гуртожитку №2 відбувся захід під назвою«Спортивний вечір». Спортивний вечір складався з двох частин: фізичної та інтелектуальної. У першій  частині заходу студенти, які мешкають у гуртожитку, змагалися у підйомі тягарів (штанги, гантелей),підтягуванні на перекладені, змаганнях з  армреслінгу та настільному тенісі. У другій частині (наступний вечір)  студенти отримали задоволення від гри у  шахи та шашки. Спортивний вечір закінчився інтелектуальною вікториною під назвою «Хай мені пощастить». Студенти отримали заряд позитивних емоцій та хоч трохи  відволіклися від жахів війни.

Кафедра фізичного виховання виражає вдячність коменданту гуртожитку №2  Шевченко Олені Геннадіївні та голові студентської ради Мироненко Аліні за допомогу в організації проведення спортивного свята. Також хочеться відмітити  найбільш активних студентів Спортивного вечіру: Дудін Олександр (гр.ДЕА-Е22мг), Юрин Віктор (гр. ДЕА-Е23мг), Крат Юлія (гр.ДМП-ПОПСД20), Шевченко Діана (гр.ДМП-ПС-20-1), Булавіна Галина (гр.ДМП-ПС-20-1), Бабенко Ігор (гр.ДІТ-ПОЦТ23), Вакуленко Антон (гр.ДІТ-ПОМ 22 приск.), Бережна Катерина (гр.ДІТ-ПОД 21), Кіценко  Наталія (гр.ДІТ-ТХ 23), Шульга Владислав (гр. ДІТ-ПОХ 22 приск.).

Відповісти

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

КЛІМОВА ОЛЕНА ПЕРЕМОЖНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ змагань”PARADIZ CUP”!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВІКТОРИНИ!

Посилання на соціальні мережі кафедри (в розробці)